Home » Vybavení penzionu

WiFi free
Ski Family

Vybavení penzionu

Po celém dni lyžování či náročné túře po hřebenech Krkonoš si můžete zahrát kulečník, ping pong, elektronické šipky či stolní fotbálek. Pokud dáváte přednost pasivnějšímu odpočinku, můžete využít společenskou místnost s TV/SAT, videem a DVD přehrávačem, kde si pustíte oblíbený film. K dispozici vám je i bezplatné WiFi připojení k internetu.

 

Společenská místnost v penzionu FKC

 

Náš penzion je plně vybaven pro ubytování s dětmi. K zapůjčení pro vás máme přebalovací pult s vaničkou i další věci, které se vám při vašem pobytu s dětmi mohou hodit. V penzionu je  společná lednička a mikrovlnná trouba.

 

Ping pong

 

U nás si užijete letní dovolenou s dětmi, jak se patří. Zahrada penzionu vám i vašim nejmenším nabízí mnoho možností k trávení volného času. Venkovní posezení přímo vybízí k posezení u kávy či něčeho ostřejšího. Během své siesty budete mít dokonalý přehled o svých ratolestech, které se vyřádí na pískovišti, trampolíně, kolotoči, houpačkách či skluzavce. Letní večer si zpříjemníte opékáním buřtů na našem ohništi.

 
Hřiště_léto

 

Vy i vaše děti se v létě můžete osvěžit v montovaném bazénu. Na své si u nás přijdou i milovníci míčových her – připraveno je pro vás volejbalové hřiště i tenisový kurt s umělým povrchem. Nemáte tenisové rakety? Vůbec nevadí, rádi vám je zapůjčíme!

 

Bazén

 

Samozřejmostí je plně vybavená lyžárna (vytápěná – se sušáky na boty), která v létě slouží jako úschovna kol. Své auto zaparkujete na parkovišti, vyhrazeném přímo pro vás – hosty penzionu. Parkoviště je dostatečně velké i pro autobus.

 

Lyžárna

 

Po domluvě vám můžeme nechat lyže v úschově pouhých 50 m od sjezdovky, a to zdarma!